Masz pytania? Zadzwoń do mnie: (+48) 697 58 67 58

Polityka prywatności

Działalność gospodarczą pod firmą RETZEV Grzegorz Nazar (NIP: 712-313-20-10) wykonuję osobiście, a na chwilę obecną nie zatrudniam pracowników ani nie zlecam wykonania usług na rzecz Klientów osobom trzecim (z wyjątkiem sytuacji, w której Klient jasno wyraża na to zgodę). Wszelkie informacje przekazane telefonicznie, mailowo czy też przez Formularze kontaktowe trafiają tylko do mnie, Grzegorza Nazara, i nie są udostępniane ani przekazywane osobom trzecim bez wyraźnej zgody Klienta.

Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje składające się na Politykę prywatności.

Formularze kontaktowe

  1. Wykorzystanie Formularzy kontaktowych znajdujących się na stronie www.grzegorznazar.pl oraz jej podstronach jest dobrowolne. Stanowią one alternatywny sposób kontaktu ze mną.
  2. Dane wysłane poprzez Formularz kontaktowy wykorzystywane są tylko w celu kontaktu zwrotnego: odpowiedzi na pytanie, przekazania informacji na wybrany temat, umówienia spotkania, etc. Nie są i nie będą one wykorzystywane w innych celach ani też przekazywane osobom trzecim, chyba, że wyrazisz na to zgodę lub będzie to niezbędne w celu wykonania usługi lub odpowiedzi na zadane pytanie.
  3. Treść ze wszystkich pól Formularza kontaktowego przekazywana jest wyłącznie na mój adres mailowy: poczta@GrzegorzNazar.pl
  4. Wysyłając wiadomość przez Formularz kontaktowy zgadzasz się na powyższe zasady.